Upozornění a Inf.

Kde mě najdete?

3. srpna 2016 v 17:35 | Tea-si

Tak jsem dlouho uvažovala o tom, kam zveřejňovat svou tvorbu. Tím myslím malůvky, gify, krátká videa a podobně :)
Na Devinatartu jsem již dlouho, ale na to, abych tam dávala své česky psané komixy, je tam příliš málo čechů :D
Tento blog je ... jak to říct... no chcípl tu pes :D
A udělat si jiný blog či web, to by trvalo dost dlouho než bych se trochu prosadila.
Takže co zbylo?
No jasně. Facebook :D Tam jsou všichni. A během jednoho dne mi na mé nové stránce pod jménem Teasi přibylo 37 lidí.

Tímto Vás chci pozvat na mou novou stránku, pokud jste měli mou tvorbu trochu rádi :)
Ovšem už se to nebude točit okolo simíků...ani okolo pokemonů. Teasi jde totiž na vysokou a už musí kreslit něco trochu serioznějšího :D

Tak papa

Po dlouhé době! :)

3. dubna 2015 v 16:47 | Tea-si

No Nazdárek! :)

To koukáte co? Teda nevim, jestli sem ještě někdo chodí, ale i tak to sem musím všechno napsat. Chci se vrátit! :)

Mám sice před maturou a už úplně jiné starosti, ale víte, co mě přimnělo tohle znovu rozjet? Zkusila jsem zapnout svou rozbitou flesku a ona se chudinka z posledních sil rozjela a začala na mě chrlit X let starý věci :) Mezi tím vším byli moji zazálohovaní simíci!!! Tím myslím rodinku Bezdownových a všech postav z komixů :D Mám tam nafocený díly dopředu, který jsem nikdy nezveřejnila a spoustu dalších věcí! Byla jsem z toho fakt úplně odvařená! :D A pořád jsem...heh.

Teď mám v plánu zaktualizovat celý bloček...promazat, upravit a tak. Pak začnu přidávat nové věcičky :)

Tea-si

Aktuálky

7. února 2012 v 17:29 | Tea-si
Můj stav: Dočasně jsme se odstěhovali, takže ted v tomhle zmatku nemůžu moc dobře fungovat.

Stav Stories of Vampires (SoV): Jelikož jsme se odsětovali, tak tu nemám skener, díky kterýmu bych zpracovala nakreslený komix. Takže ho tu nečekejte cca měsíc.

Stav PoP: Mám fotky na další díl a i něco připsaného, ale nechce se mi to zveřejnovat S vyplazeným jazykem. Možná proto, že se mi to ted nechce vůbec hrát a já bych tak neměla žádný další díly dopředu.

Hmmm pauzička? O:)

15. ledna 2012 v 14:50 | Tea-si
Tak nějak nemám vůbec chut něco přidávat, takže teď to tu zpomalíme...
Bylo mi hodně divný, jak se můj bloček jeden čas rozjel o to míň mě překvapuje, že bude "pauzička"... potřebuju teď čas i na jiný věci.
Ale nebojte nebude to žádná drastická stávka nebo pozastavení... jen se má "nelibost přidávat články" odrazí na aktivitě blogu.

Jo a prosíím (strašně prosííím :D) řekněte mi, jestli mi fungujou videa- jestli jsou ve správným pořadí a jestli nechybí. Dám namátkou nějaká videa do Celého článku a Vy PROSÍÍÍÍM hlasujte v anketě :D

Vaše Tea-si (šup! Klikni na celý článek!) :D

Odcházím...

6. ledna 2012 v 22:34 | Tea-si
Ták přes Vánoce to tu bylo celkem zabité a teď ještě dlouho bude, protože jedu na lyžák... Vrátím se tak ve čtvrtek o půnoci, takže vlastně v pátek xD
Přednastavím jeden jedinej článek a z něj nebudete nadšení, už vidim vaše výrazy naznačující- Tea-si jeblo :D
Mno a zároveň mám nafocený dva díly Pop, ale nic připsaný- moc se mi do toho nechce, takže na tom začnu pracovat až v pátek ;)

Jo a ještě jsem chtěla říct, že jsem strašně ráda za to, kolik lidí hlasovalo v anketě... ovšem udivuje mě, že vyhrává Naomi, která ještě v ničem nijak nevyniká a proto mi příjde, že jsem vás tím, že jí mám ráda, krapet ovlivnila xD

Tak si užíjte školu, Tea-si :D

Merry Christmas and happy New Year

27. prosince 2011 v 16:17 | Tweetie, Tea-si

Jménem blogu Vám přejeme krásné prožití vánočních svátku a šťastný Nový rok !

Hodně štěstí, zdraví, lásky, úspěchů, smíchu ......
Ať se Vám vyplní všechna přání =))

Aktuálky

23. prosince 2011 v 15:16 | Tea-si
Takžé- mám nafocený 15.díl Pop... Nastavím ho tak na...hm... na 16:00, ok? ;)
A jelikož teď na Vánoce odjedu na chatu, tak fakt nevim, kdy se sem zas vrátim. Každopádně mám i fotky do 16.dílu a pokud k tomu dneska stihnu něco napsat, tak ho přednstavím na 28.12.

A to neni všechno! vytvořila jsem si nový simíky a dělala s nimi video, tak na to se taky můžete těšit, ale neni to nic moc :D

Tak hezké Vánoce přeje Tea-si :)

Co plánuju?

29. listopadu 2011 v 17:51 | Tea-si
Takže dneska se ještě musím učit, ale zítra bych měla něco podniknout...a mám toho hodně. Tak například chci přidat díl rodinky Bezdownových...pak jsem se rozhodla, že musím nějak zamakat na Zakázaný přitažlivosti (aspoň 3 díly do nějakýho ukončení). Mno pak mám v rozepsaných díl PoP, ale to přidám až tehdy, až budu mít nafocený díl napřed :D.

Potencionální plán:
Středa: Díl rodinky Bezdownových + focení především PoP po případě omrknu ZP
Čtvrtek: 10.díl PoP (setkání s EX)
Pátek: focení...
Víkend: Pokusím se o ZP, ale nevim nevim...


Jsem z5

23. listopadu 2011 v 19:37 | Tea-si
Mno tak jsem tady z toho zatracenýho kurzu. Mno co vám mám povídat. Bylo to divný. Divně divný evileye
To, co jsem věděla se ted ukázalo tak neodvratně jasným, že mě to úplně zarazilo. Už jsem myslela, že je to v pohodě, ale zas to takhle vidět a oživit si to, to je... frustrující o_O. Nebojte je mi jasný, že si tu mluvím pro sebe a vy nevíte, co tu plácám za nesmysly.roll, tak změním téma thx. Tak si hezky příjdu na blog a zjistím, že se na vás Tweetie pěkně vykašlala...nebojte vyřídím si to s ní...určitě se bude vymlouvat na učení, ale i tak vás tu nechala samotný a nehlýdaný sad. Chjo, doufala jsem, že vážně něco podnikne, obzvlášt když jste jí psali tak pěkné komentáře aww, ale ona nic upset. A proto aby vám to nebylo líto, tak zítra v 17:00 bude další díl PoP razz.

Mno a ted když jsem řekla, co jsem chtěla, tak se vrátim k mojí frustraci oops.
Ted mě tak napadá, že si tohle může přečíst někdo ze školy, takže budu psát hodně klikatě hmm, ale nebojte, vy to číst nemusíte- to já jen tak fňukám biggrin.A zas nastává ta chvíle, kdy někdo řekne ,,nečtěte to" a oni klidně pokračují. Proto abych vás mého bezceného tlachání ušetřila, tak ho hodim do celýho článku. Kliknout na to tlačítko je těžší než se zdá 8)...

Takže pro ty, co končí se čtením...se s nimi loučí frustrovaná Tea-si wink

Dvě zprávy...

19. listopadu 2011 v 0:10 | Tea-si
1) OBLÍBENÉ BLOGY!
Mno přidala jsem rubriku Moje oblíbené blogy.
Hlavně si to nesplětte s SBénkami. Není to žádné obíhání ani nic podobného. Jen seznam, abych měla přehled o blocích, které mě zaujaly a které budu navštěvovat, ale stejně tak jako jsem si je tam napsala, tak si je můžu i smazat. Je to jen obyčejnej seznam, pro mou orientaci v The sims blocích :)

2) MOJE ABSENCE!
Teď budu dlouhou dobu pryč. Zítra možná ještě něco přídám, ale jinak tu bude do čtvrtka pusto. Jedu totiž na matematicko-fyzikální kurz, víte? :D Každopádně moje kamarádka Tweetie, která mi tu kdysi vypomáhala s blogem (a stále mi na něj leze :D), tu bude, takže se možná odhodlá a něco přidá. Má totiž rozpracovanou rodinku v simících a ráda by udělala komix, že? :) Bylo by fajn, kdybyste ji podpořily komentáři, at ten komix udělá nebo se už nikdy nerozhoupe. :D

Tot vše...Tea-si se s vámi o půlnoci loučí, ačkoli ted dostala nápad na článek o Bisexualitě, což je téma týdne. Tak uvidíme... ;)
 
 

Reklama