moje keci... :o)

IM SO ANGRY!

7. května 2010 v 10:28 | Tea-si

UŽ PO TŘETÍ aneb MÁ TRPĚLIVOST DOŠLA

Takže jsem chtěla konečně něco nafotit do ZP. Ovšem musela jsem tam toho hodně teprve připravit...nakoupit oblečení a postavit pár budov...odstěhovat pár lidí...učesat pár lidí...a pracuju tak asi přes hodinu když v tom- tabulka- Máte nedostatek virtuální paměti. Pak mi to hru schodilo do lišty a já musela tu pitomou tabulku odkříšknout a chtěla jsem zas hrát simíky, ale když kliknu na tu lištu, tak naskoší modro a tak tomu je po celé dvě hodiny. Tak pak jsem donucena vypnout počítač naostro. Další den jsem si řekla, že to přeci zkusím všechno ZAS udělat znovu. Takže zase dlouhé načítání při kupování oblečení a úpravě vlasů. Taky jsem nakupovala a stavěla- Když v tu chvíli o něco dřív zas naskočí tabulka. Byla jsem tak naštvaná a musela jsem zas vypnout komp. Už jsem opravdu nechtěla všechny ty věci opakovat po třetí- navíc při tom věčném sekání (zřejmě mám zas nadbytek downloadů), tak jsem se rozhodla brutálně vyvraždit downloady- proti mé vůli jsem dokázala odstranit asi jen 200 x)
Pak už jsem doufala, že se to tak sekat nebude. Zas dělám všechno od znova a v tu chvíli- TABULKA! Ovšem tentokrát mě to neschodilo do lišty a já mohla nepřerušeně hrát dál (ovšem pak jsem zjistila, že mezi těmi 200 vyhozenými downloady byly i Lukasovy modré oči a teď mu to nahodilo MAXIS hnědý!!!!!) Tak si aspoň říkám, že to uložim a pak ty oči najdu, ale co se nestane!!!! Odkaz s vypnutím a uložením hry mi nešel zmáčknout! Normálně to nešlo!!!!!!! A tak jsem to musela zase VYPNOOOOOOOUT!!! Řekněte co mám dělat
Už to nechci dělat po čtvrtý, fakt se s tím piplám půl dne...

další adoptovaná zviřátka...

27. dubna 2010 v 20:07 | Tea-si

Tentokrát ze Squiby.net

Asi vás to klikání moc nebaví, já to chápu- taky jsem nikdy neklikala xD
Ale pls teď mi klikněte

Nejdřív jsem měla ty vajíčka v divných nádobách, ale ty nějak zmizeli ze všech blogů, tak jsem to zkusila jinde ;)

Moře

26. dubna 2010 v 16:11 | Tea-si
Tea-si.blog.cz

Moře! Modré, velké...jaké je?---Velké a modré?---Och, můj sen!

Tak jsem se rozhodla poprvé napsat na téma týdne a to je tedy MOŘE. Možná jsem se to rozhodla napsat proto, že jsem nedávno u moře byla :)
Moře je skrátka krása přírody- lidé tam jezdí relaxovat a nachvíli se schovat před realitou. V moři je toho ještě hodně neobjeveného, když někdo řekne moře, zřejmě se hned představují pestré ryby a korály. Ovšem já myslím, že moře toho v sobě schovává mnohem víc. Kdykoli se kouknu na nějaký dokument, tak obdivuju tu souhru vodních živočichů. Jedna rybka leze druhé rybce do pusy, aby jí vyčistila. Támhle zas opodál se jedna chobotnice přilepila ke skále a skvěle svými barvami splývá s kamenem. Támhle zas proplouvá žralok v obklopení houfu malých rybek, které se ho vůbec nebojí. Támhle ty korály zas vypadají, že se hýbají pomocí rytmického vlnění řas, které na něm rostou. Moře mi příjde jako něco, kde jsme my lidi, stále jen cizinci. Naše ,,království" je na zemi, ovšem tam pod ní, tak tam je to pro nás zatím velkým neznámým- ikdyž už používáme takové vymoženosti, jako nějaké ponorky atd.

Po dlouhé době jsem fotila komixy

23. dubna 2010 v 16:48 | Tea-si
Jen chci narychlo říct, že teď asi celý víkend nebudu moct být u počítače. A při tom mám připraveno hafo dílů. Opravdu jsem to dokázala- zase se dohrabat k focení komixů.
V Zakázané přitažlivosti mám- 1 díl+1 bonusový díl
A v Zrcadlu- 2-3díly+ 1 bonusový díl
To je co? Ale nejsou ještě ani přednastavený. Hold si budete muset počkat, až se zas dostanu ke kompu.
Tea-si.blog.cz

Zpět z Egypta

13. dubna 2010 v 11:28 | Tea-si
Tea-si.blog.cz
Tak jsem se vám (zatím zdravá) vrátila. V Egyptě bylo hezky a teploučko a tak jsem byla dost naštvaná když nám letuška při zpáteční cestě oznámila, že tu prší. Ale vraťme se zas do Egypta- mám spooousta fotek, jak z povrchu, tak i z života ryb- jelikož jsme si koupili vodní foťák. Až si uložíme fotky, tak sem určitě nějaký zveřejním. Zažili jsme písečnou bouři, Jeruzalém a taky jsme si vyšlápli na nějakou horu (já v žabkách xD). Nejhorší je, že jsem si při téhle návštěvě uvědomila, jak mizerně jsem na tom s mojí angličtinou- a to jsem si myslela, že mi celkem jde. Mamka na Egypťany používala svou pantomimiku a než jsem já stihla vymyslet větu, tak už se domluvili :D. Navíc Eygpťani byli úpně mimo z modrooký holky, takže jsme měli tu nejvyšší pěči. Ze začátku vám to příjde fajn když si vás každý všímá, ale po chvíli vás to už provokuje. To bylo na každým rohu: How are you? Whats your name? Where do you from?....ale taky uměli něco česky, aby si šplhli: Český-hezký
Jeden Egypťan se vždycky ptal :How are you?... a my mu odpověděli a zeptali se jak se má on a on na to: Je to k hovnu xDDD a to zopakoval asi 10 krát a myslel si, že umí vyslovit něco strašně chytrýho. Hmm...a teď mě bude čekat škola!!! Pomoc! Tak já pádím...

Má nepřítomnost

29. března 2010 v 14:17 | Tea-si
Tea-si.blog.cz
Takže tu nebudu celý velikonoce a po nich ještě jeden týden- budu v Egyptě ;)
Mno nebudu tu celkem dlouho a já si teprve včera uvědomila, že tu pro vás nemám žádné přednsatvené články, takže se jdu do toho pustit ještě teď. Nebude to žádná sláva. Zatím nemám žádný další díl žádného komixu, takže to tu bude jen tak na obrázkách a downloadech... a zjistila jsem přesný počet svých downloadů, takže můj kompík vlastně zápasí se 3078 downloady (nedávno jsem is chtěla zapnout simíky a načítalo se to po celou dobu večerního filmu xD) takže jsem se rozhodla, že si ,,někdy" protřídím downloady aspoň na 2500...a pak teprve se dočkáte nových komixů.

Pixelka

27. března 2010 v 10:35 | Tea-si
Tak jsem si do menu přidala tuhle pixelku. Našla jsem jí u mého SBénka, tak jen doufám, že to nevadí. Chudák celej zelenej byl vložen do modrého blogu, ale co.

So I´m back

19. března 2010 v 15:00 | Tea-si
Tea-si.blog.cz
Tak se vám vracím, ale ještě to není úplně jistý, protože jsem sice tenhle týden školy přežila, ale ten následující bude snad ještě horší. Mno... udělám co bude v mých silách, aby to tu zas nějak vypadalo. Jsem strašně ráda za návštěvnost, protože vždycky když trochu stávkuju, tak jsem skleslá nad tou návštěvností, co tak rychle klesá- když nejsem aktivní. Myslím, že tahle stávka ačkoli byla dlouhá, snad nebude mít nějaký moc znatelný následky :).
Tak a aby tu hned přibyl nějaký nový článek, tak jdu hrát simíky a jdu dělat ZP (pro ty co si ještě nezvykli to znamená: Zakázaná přitažlivost). Jelikož už včera jsem vytvořila místnost kde si naši dva hl. hrdinové budou odpykávat trest.

Hlásím se...

13. března 2010 v 18:16 | Tea-si
Ach jo... (jak originální začátek tohoto článku xD)
Skrátka a jednoduše teď nemám na nic chuť- nechce se mi na blog...nechce se mi čekat až se zpustí the sims...nechce se mi chodit k SBénkám- a to už je co říct, protože vy dobře víte, že k vám chodím ráda...a z toho vyplývá, že mě už snad ani nebaví chodit na komp. Mě se nic nechce!!! Za to může to počasí! Světlo, tma, světlo, tma...tak to jde i v životě- štěstí, smůla, štěstí, smůla...a já se teď nějak držím na tý smůle, takže až nastane změna, tak to poznáte tak, že sem zas začnu něco přidávat,ale teď sem asi nic nepřibyde. Ale ti co mě mají v SB už dlouho, asi vědí, že mě takovíhle stávky vydržej na nejdýl tři dny x) A jak to bude s obíhání SBének? Mno když se dobelhám k počítači, tak vás jako vždy ráda navštívím, takže se nebojte, že by na vašem blogu mé komentáře klesalý.
Jo a abych nezapoměla, zas jsem trochu upravila TOP Sb...

...4story...

7. března 2010 v 15:49 | Tea-si
Na hru 4story mě přivedla kámoška Martina- ta sice hraje Wowko, ale to já nemůžu, tak mi poradila tuhle super online hru, která je ČESKY a ZDARMA- stáhněte na stránce 4story.cz. A co je fakt dobrý?? Že nehrajete jen proti počítači, ale s vámi to hraje současně několik lidí z Česka a trochu i Slovenska a při tom se to seká jen minimálně. Je to něco jako simíci, akorát to je jako Pán prstenů x). Bojujete s příšerami a plníte úkoly (questy)...všude jsou nadpřirozená stvoření a nepoškozená příroda.
Takže na začátku si vytvoříte postavu. Určíte pohlaví, vzhled, rasu (člověk, víla...), charakter (lukostřelec, kouzelník, zaklínač...). Pak si vyberete ze dvou zemí, kde začnete a už se hraje. Nejprve je to jen takové obíhání- musíte se přihlásit do nějaké legie abyste mohli pomáhat ve válce. Takže máte úkoly (questy), že odevzdáte přihlášky- dopisy- dokumenty atd. Ale po chvilce se už můžete vrhnout do dobrodružnějších úkolů. Touhle hrou jsem nakazila i mého 8letého bratrance- takže se nebojte, že by hra na vás byla nějak náročná. S lidmama kolem můžete vytvářet skupiny a dokonce i svatby xD. Všude tam jsou super lidi s kterýma si můžete normálně psát, vyměňovat věci nebo svádět souboje. Ovšem pozor holky- jelikož tu hru hrají převážně kluci, tak se můžete dočkat různých psaníček, ale jak říkám- vše je tam bráno se srandou :)
Celá hra je celkem reálná- může se vám rozbít brnění, můžete si ze surovin něco vytvořit za lektvar, můžete nakupovat i dražit věci, můžete cestovat do spousta jiných zemí a další...
Nějaké skratky do hry:
i- Baťoh
j- Váš seznam aktuálních questů
z- Seberete rychleji věci od poraženého
......jiné nepoužívám- a ani zatím neznám.......

Mám dojem, že jsem na něco ještě zapoměla. Ale nakonec bych chtěla jen říct, že jestli někdo 4story hraje, že bychom si mohli dát někdy ve hře sraz :)
A těm co by to chtěli hrát chci říct, že jim kdykoli ráda poradím co a jak...
 
 

Reklama